Німеччина: Меркель вирішила звільнити главу контррозвідки

Понеділок, 17 вересня 2018, 16:15

Канцлер Німеччини Ангела Меркель вирішила звільнити главу внутрішньої розвідки Німеччини (BfV) Ганса-Георга Маасена.

Про це пише Welt з посиланням на джерела в уряді.

За інформацією видання, Меркель буде наполягати на відставці Маасена, оскільки він втрутився в політику, не маючи на те права як керівник спецслужби. Маасена критикували, зокрема міністр внутрішніх справ Горст Зеегофер (його формальний начальник), за сумніви у автентичності відеороликів, на яких банди ультраправих переслідують людей із зовнішністю іноземців у Хемніці.

Вбивство двома мігрантами 35-річного німця у саксонському місті Хемніц спричинило великий резонанс у Німеччині загалом. Після вбивства у Хемніці пройшли масові акції прибічників правих поглядів та їхніх противників

В офісі Меркель запланована зустріч голів політичних партій, що входять в правлячу коаліцію. Учасники зустрічі обговорять плани канцлера щодо Маасена, зазначають співрозмовники видання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.