Єврокомісія презентувала перші ідеї з реформи Світової організації торгівлі

Вівторок, 18 вересня 2018, 17:40

Європейська комісія представила перший набір ідей щодо модернізації Світової організації торгівлі.

Підхід ЄС щодо реформи СОТ викладений в опублікованому у вівторок документі та буде представлений партнерам європейців у Женеві 20 вересня під час зустрічі з цього питання, повідомляє сайт Єврокомісії.

Представляючи документ, комісар з питань торгівлі Сесілія Мальмстрьом зазначила, що Світова організація торгівлі не змогла адекватно адаптуватися до мінливої ​​глобальної економіки.

"Світ змінився, однак СОТ – ні. Зараз найактуальніший час зробити так, щоб система могла вирішувати проблеми сучасної світової економіки і знову працювати для всіх. І ЄС повинен відігравати у цьому провідну роль", - зазначила вона.

Ідеї Єврокомісії з модернізації СОТ стосуються трьох ключових областей: оновлення зводу правил про міжнародну торгівлю, які б охоплювали сучасну світову економіку; посилення моніторингової ролі СОТ та подолання неминучого "глухого кута" в системі врегулювання суперечок СОТ.

Зазначається, що ЄС продовжить обговорення цих ідей з різними партнерами по СОТ у найближчі тижні з метою підготовки конкретних пропозицій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Павло Клімкін: Бліцкриг на всю Україну неможливий, але щодо Києва у Кремлі є сценарій

"Для Зеленського проблема номер один – це не постачання зброї. Головна мегазадача – це реальна експансія німецького бізнесу в Україну".

Більше підтримки для України: чого чекають від своїх урядів громадяни європейських країн

Чи готові західні лідери посилити дипломатію не самими лише санкціями, а й військовою підтримкою в разі найгіршого сценарію?

А то Лукашенко нападе: чи очікувати Україні російського нападу з території Білорусі

Навіщо Лукашенку військові навчання на кордоні з Україною? Чи відповідає войовнича риторика білоруського диктатора його справжнім цілям?