300-метрове павутиння заполонило узбережжя у Греції

фото
Середа, 19 вересня 2018, 14:43

Надто теплі погодні умови і вологість на заході Греції призвели до жахливого видовища - 300-метрової павутини в Айтоліко.

Павутина охопила величезну територію зелених насаджень, повідомляє Daily Hellas.

Експерти кажуть, що це сезонне явище, викликане павуками Тетрагнатха, які можуть створювати великі гнізда для спарювання.

 

Збільшення кількості комарів також могли сприяти зростанню числа павуків.

"Схоже на те, що павуки користуються перевагами цих умов і щось типу вечірки, вони спарюються, вони створюють ціле нове покоління", - сказала професорка молекулярної біології та генетики в Фракійському університеті Демокріта Марія Чатзакі,  пише Newsit.gr.

"Ці павуки не є небезпечними для людини і не завдають шкоди флорі. Павуки проведуть свою вечірку і скоро помруть", - додала професорка.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Небезпечна Нормандія: хто та як тиснув на Єрмака під час зустрічі у Парижі

Формула "3+1", за якою Франція та Німеччина були на боці України, дала тріщину. Щоб уникнути найгіршого сценарію, Київ мусить діяти на упередження.

Павло Клімкін: Бліцкриг на всю Україну неможливий, але щодо Києва у Кремлі є сценарій

"Для Зеленського проблема номер один – це не постачання зброї. Головна мегазадача – це реальна експансія німецького бізнесу в Україну".

Більше підтримки для України: чого чекають від своїх урядів громадяни європейських країн

Чи готові західні лідери посилити дипломатію не самими лише санкціями, а й військовою підтримкою в разі найгіршого сценарію?