Росія хоче спростити перетин кордону з Латвією жителям прикордоння

Середа, 19 вересня 2018, 17:02

Міністерство закордонних справ Росії пропонує внести поправки до міжурядової угоди з Латвією про спрощення взаємних поїздок жителів прикордонних територій.

Про це заявив заступник міністра закордонних справ Росії Євген Іванов, виступаючи в середу на засіданні комітету Держдуми з міжнародних справ, повідомляє ТАСС.

"Підготовлені зміни до угоди 2010 року передбачають зняття обмеження сумарного терміну перебування громадян на суміжних прикордонних територіях. Зараз загальний термін для всіх іноземців - 90 днів з 180. У цьому випадку буде знятий термін перебування на прикордонних територіях протягом року і відмова від проставлення в паспортах штампів про проходження прикордонного контролю", - зазначив заступник міністра.

"Люди часто їздять, буває, по кілька разів на тиждень, і постійні штампи. Об'єктивно - протягом трьох-чотирьох місяців паспорти могли бути повністю проштамповані і їх слід заміняти. Це було досить незручно для громадян", - пояснив він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".

Німеччина штовхає до війни та руйнує своє майбутнє в Україні. Це має зупинитися

Німеччина дедалі більше стає пособником агресора у сприйнятті українців. Йдеться про наслідки, що збережуться на десятиріччя.

Путін, НАТО і Саакашвілі: що об'єднує Україну та Грузію в умовах агресії РФ

І окупована частина Грузії, і окупована частина України об'єднані РФ Південним військовим округом. А отже, одразу після атаки на Україну буде атака на Грузію.