Walmart погодився не продавати одяг із символікою СРСР на прохання Литви

фото
Четвер, 20 вересня 2018, 12:35

Найбільша в світі мережа магазинів Walmart припинить продаж одягу з символікою СРСР на прохання Литви.

Про це пише Vakarų Ekspresas.

"Роландас Кришюнас, посол Литви в США, отримав днями письмову відповідь керівництва Walmart з обіцянкою найближчим часом припинити торгівлю товарами з радянською символікою", - йдеться в повідомленні.

У зверненні литовського посла до керівництва торгової мережі йшлося про те, що в Walmart навряд чи хотіли навмисно образити держави Балтії радянською символікою, але "одяг з символікою масових вбивств" необхідно негайно вилучити з продажу. Латвія, Естонія та ЄС приєдналися до вимоги Литви.

 

Радянський Союз окупував Литву в 1940-1941 і в 1944-1990 роках. У роки радянської окупації в табори і заслання депортували понад чверть мільйона мешканців Литви, а в збройному опорі окупації загинула 21 тис. партизан і їхніх прихильників. У Литві радянська символіка заборонена.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кінець проросійського реваншу: як Чорногорія повертається на проєвропейський шлях

Найближчими днями просербський та проросійський уряд Чорногорії має піти у відставку. Та чи стане легкою перемога над "друзями Путіна"?

Небезпечна Нормандія: хто та як тиснув на Єрмака під час зустрічі у Парижі

Формула "3+1", за якою Франція та Німеччина були на боці України, дала тріщину. Щоб уникнути найгіршого сценарію, Київ мусить діяти на упередження.

Павло Клімкін: Бліцкриг на всю Україну неможливий, але щодо Києва у Кремлі є сценарій

"Для Зеленського проблема номер один – це не постачання зброї. Головна мегазадача – це реальна експансія німецького бізнесу в Україну".