У Фінляндії – велика спецоперація проти компанії, ймовірно пов’язаної з росіянами

Неділя, 23 вересня 2018, 16:26

Влада Фінляндії у суботу почала масштабну поліцейську операцію, в ході якої пройшли обшуки у зареєстрованій у Фінляндії компанії, підозрюваної у відмиванні грошей.

Як повідомляє Yle, в спецоперації у архіпелазі Турку і регіоні Варсінай-Суомі взяли участь понад сто представників правоохоронних органів.

В ході операції поліцейські обшукали будинки, а також офіси зареєстрованої в Фінляндії компанії, власники якої перебувають в іншій країні Євросоюзу. Обшуки проходили приблизно в десятьох місцях. Поліція не розкриває назву компанії, проте за даними фінських ЗМІ це компанія Airiston Helmi.

Центральна кримінальна поліція підозрює, що фірма займалася відмиванням грошей в особливо великих масштабах, а також використовувала для роботи нелегалів. Фірма могла провести фінансові махінації на кілька мільйонів євро.

В операції кримінальній поліції допомагав береговий патруль і поліцейська служба регіону Варсінайс-Суомі. Над територією поширили заборону на польоти.

У ході операції конфіскували матеріали та допитали сімох людей, з яких двох затримали. Серед допитаних - громадяни декількох країн. Вранці в неділю поліція повідомила ще про одне затримання.

Раніше цього року фінські ЗМІ повідомили про те, що компанія, пов'язана з росіянами, мала проблеми з фінською владою. Вона надавала туристичні послуги із порушенням отриманого від фінської влади дозволу на будівництво.

Поліція відмовилася підтвердити, чи велися обшуки саме у цій компанії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua