У Португалії висунули звинувачення 12 чиновникам через пожежі 2017 року

П'ятниця, 28 вересня 2018, 10:02

Португальська прокуратура пред'явила звинувачення 12 чиновникам в рамках розслідування причин масштабних пожеж у 2017 році, які призвели до загибелі понад 60 осіб.

Про це йдеться в заяві на сайті прокуратури.

"Прокуратура Лейрії висунула звинувачення проти 12 підсудних у розслідуванні пожеж, які сталися 17 червня 2017 року у муніципалітетах Педроган-Гранде, Каштаньєйра-де-Пера, Фігейро-душ-Вінюш, Алвайазере і Ансіан. Ці пожежі призвели до загибелі більше 60 людей, знищивши понад 24 тисяч гектарів лісів і численні об'єкти", - йдеться в повідомленні.

Підозрюваним були пред'явлені звинувачення в халатності, яка призвела до ненавмисного вбивства і недбалості, що призвела до серйозних тілесних ушкоджень.

Під час пожежі двоє обвинувачених були старшими керівниками компанії з постачання електроенергії, троє відповідали за командно-координаційні функції в галузі цивільної оборони, троє були високопоставленими посадовими особами, троєи були членами місцевих муніципалітетів, де загинули люди. Деякі з обвинувачених, як і раніше займають посади в муніципалітетах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Двері НАТО відкриваються: що змінює для України вступ Фінляндії та Швеції до Альянсу

Безпекова карта Європи радикально змінюється. Швеція та Фінляндія вже отримали оборонні гарантії від ядерної держави...

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.