Кандидат на посаду глави Єврокомісії відмовився говорити зі ЗМІ англійською

Четвер, 6 вересня 2018, 13:51

Лідер Європейської народної партії в Європарламенті Манфред Вебер відмовився відповідати на питання англійської мовою, оголошуючи про висунення своєї кандидатури на посаду президента Європейської комісії.

Про це повідомляє Euractiv.

Баварський політик із німецького Християнсько-соціального союзу Вебер у середу офіційно оголосив, що ЄНП підтримала його кандидатуру на посаду глави Єврокомісії.

Але перед початком його виступу в Європарламенті помічник Вебера сказав, що політик не буде приймати запитання від журналістів, хоча на цю подію були запрошені десятки представників ЗМІ.

Манфред Вебер в оточенні журналістів
Манфред Вебер в оточенні журналістів

Після тиску журналістів Вебер все ж відповів на одне запитання англійською мовою, а потім спілкувався лише з німецькими ЗМІ, викликаючи серйозне незадоволення з боку багатьох журналістів з інших країн, акредитованих в ЄС.

Якщо Вебер виграє вибори до Європарламенту у травні 2019 року, він може замінити на посту Жана-Клода Юнкера і стати першим німцем, який очолить Єврокомісію за понад 50 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".

Німеччина штовхає до війни та руйнує своє майбутнє в Україні. Це має зупинитися

Німеччина дедалі більше стає пособником агресора у сприйнятті українців. Йдеться про наслідки, що збережуться на десятиріччя.

Путін, НАТО і Саакашвілі: що об'єднує Україну та Грузію в умовах агресії РФ

І окупована частина Грузії, і окупована частина України об'єднані РФ Південним військовим округом. А отже, одразу після атаки на Україну буде атака на Грузію.