BBC змінила термін "українська криза" у новинах про Донбас після скарг з України

фото
П'ятниця, 7 вересня 2018, 14:31

Британська компанія BBC виправила вираз "українська криза" у новинах стосовно конфлікту на сході України після скарги українського МЗС.

Про це у своєму Twitter написала речниця МЗС України Мар'яна Беца.

"Вдячні @BBCWorld за часткове коригування статті від 2.09. Посилання на "українську кризу" вилучено. Маленька, але важлива перемога", - написала Беца.

2 вересня ВВС у своєму Twitter виклало новину про похорон Олександра Захарченка із заголовком "Українська криза: масова явка на похорон донецького заколотника Захарченка".

В той же час на сайті матеріал про похорон Захарченка називався так: "Олександр Захарченко: масова явка на похорон українського заколотника".

Рубрика, в якій розміщувалися новини про Донбас, називалася "Українська криза". Крім того, цей термін вживався і в попередніх новинах, зокрема, у заголовку матеріалу про загибель Захарченка 31 серпня.

 
Сайт ВВС виправив заголовок та назву рубрики

Тепер на сайті ВВС рубрика називається "Український конфлікт" (Ukraine conflict). У заголовках і текстах новин фраза про кризу замінена на конфлікт. Дані Web.archive свідчать про те, що ВВС внесла зміни у свої новини ще 4 вересня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кінець проросійського реваншу: як Чорногорія повертається на проєвропейський шлях

Найближчими днями просербський та проросійський уряд Чорногорії має піти у відставку. Та чи стане легкою перемога над "друзями Путіна"?

Небезпечна Нормандія: хто та як тиснув на Єрмака під час зустрічі у Парижі

Формула "3+1", за якою Франція та Німеччина були на боці України, дала тріщину. Щоб уникнути найгіршого сценарію, Київ мусить діяти на упередження.

Павло Клімкін: Бліцкриг на всю Україну неможливий, але щодо Києва у Кремлі є сценарій

"Для Зеленського проблема номер один – це не постачання зброї. Головна мегазадача – це реальна експансія німецького бізнесу в Україну".