Україна відкрила нове консульство в Канаді

фото
Субота, 8 вересня 2018, 16:20
У столиці канадської провінції Альберта Едмонтоні відкрили Генеральне консульство України.

Як повідомляє кореспондент "Укрінформу", для участі у офіційній церемонії відкриття до Едмонтона прилетів міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Міністр зазначив, що одним із важливих завдань нової дипустанови стане розвиток економічних зв’язків між Канадою й Україною.

"У нас буде багато інвестиційних проектів, партнерства між університетами й містами-побратимами", - наголосив міністр.

 

Генконсульство у Едмонтоні стало четвертою дипломатичною установою України на території Канади. Окрім нього діє також Генконсульство у Торонто, а також посольство і консульство в Оттаві.

В Альберті проживає понад 360 тисяч мешканців українського походження. Це близько 10% від загального населення провінції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Можливість зупинити Північний потік-2 ще існує"

Світлана Заліщук: "Ціни на газ у Європі вже не впадуть до рівня минулого року... Ми війну точно не програли. А у битвах були і перемоги, і поразки".

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.

Небезпечніше за вторгнення: що чекає на Україну у протистоянні з РФ

Сподівань на Україну як "історію успіху" на Заході все менше. І все менше розуміння, чому в момент максимальної небезпеки Київ не намагається збільшити військовий бюджет.