Москва виступила за п'ятисторонні переговори щодо КНДР

Середа, 10 жовтня 2018, 11:35

Росія, Китай та Північна Корея погодились з необхідністю проведення п'ятисторонніх переговорів, разом із США та Південною Кореєю, з метою подолання напруженості на Корейському півострові.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства закордонних справ Росії.

Заступники міністрів закордонних справ Росії, Північної Кореї та Китаю зустрілися у Москві у вівторок та висловили підтримку переговорам у такому форматі, щоб нормалізувати відносини, йдеться у заяві.

"Досягнуто загального розуміння того, що процес денуклеаризації, першочерговим завданням якого є встановлення взаємної довіри, повинен носити поетапний і синхронний характер і супроводжуватися зустрічними кроками залучених держав", - заявили в МЗС РФ.

Як відомо, лідер Північної Кореї відвідає Росію найближчим часом. Президент США Дональд Трамп заявив, що його друга зустріч з північнокорейським лідером Кім Чен Ином відбудеться після виборів до Конгресу, які відбудуться 6 листопада.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.