Трамп погрожує покарати саудитів, якщо підтвердиться вбивство у консульстві в Стамбулі

Субота, 13 жовтня 2018, 15:55

Президент США Дональд Трамп анонсував "суворе покарання" Саудівській Аравії в разі підтвердження інформації про те, що журналіста Джамаля Хашкаджі вбили в консульстві Саудівської Аравії в Туреччині.

Про це пише CBS.

Хашкаджі - відомий критикою саудівської влади журналіст, який має громадянство США. Він зник 2 жовтня після відвідин консульства в Стамбулі.

 
Джамаль Хашкаджі
Sky News

Трамп закликав "розкрити правду" про те, що трапилося з журналістом. Президент США обіцяв обговорити "жахливу ситуацію в Туреччині" з королем Саудівської Аравії в ході телефонної розмови, пише BBC.

Washington Post пише, що турецький уряд проінформував офіційні особи США, що у нього є аудіо-та відеозаписи, які підтверджують, що оглядача видання Джамаля Хашкаджі убили цього місяця у консульстві.

Детальніше читайте у статті: "Вбивча дипломатія: які наслідки може мати зникнення саудівського опозиціонера".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?