Вбивство саудівського журналіста: міністри США і ЄС скасовують візити в Ер-Ріяд

Четвер, 18 жовтня 2018, 19:32

Британський, французький, нідерландський та американський міністри скасували намір відвідати інвестиційну конференцію в Ер-Ріяді у зв’язку із занепокоєнням щодо ймовірного вбивства саудівського журналіста.

Міністр торгівлі Великої Британії Ліам Фокс, міністр фінансів Франції Брюно Ле Мер та нідерландський міністр фінансів Вопке Гекстра заявили, що не візьмуть участь у конференції Future Investment Initiative, яку приймає наслідний саудівський принц Мухаммед ібн Салман наступного тижня, повідомляє Politico.

Крім того, за повідомленням CNN, у конференції вирішив не брати участь міністр фінансів США Стівен Мнучин. Американські посадовці підтвердили телеканалу, що ніхто з урядових чиновників не поїде в Саудівську Аравію замість Мнучина.

Журналіст Джамаль Хашоггі зник 2 жовтня під час візиту до консульства Саудівської Аравії у Стамбулі. За даними турецьких правоохоронців, там його, швидше за все, вбили.

Детальніше читайте у статті: "Вбивча дипломатія: які наслідки може мати зникнення саудівського опозиціонера".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?

Прискорення євроінтеграції: чого чекати українському бізнесу

Чи зможуть приватні та державні компанії "встигнути" за впровадженням посилених вимог і європейських стандартів?