Ферма у Німеччині безкоштовно роздала 30 тонн яблук

Вівторок, 23 жовтня 2018, 09:44

У Німеччині не можуть розпродати яблука, тож в одному господарстві вирішили просто роздати їх людям - за кілька годин охочі безкоштовно зібрали 30 тонн яблук.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

У зв’язку з великим врожаєм яблук у господарстві неподалік від Боденського озера, щоб не знищувати яблука, вирішили роздати їх безкоштовно. Таке рішення ухвалили також через невигідну для продажу ціну: 100 кілограмів яблук коштують близько восьми євро і навіть за собівартістю - 75 центів за кілограм - купувати їх майже ніхто не хотів.

Фермери очікували, що акція триватиме всі вихідні. Але вже в суботу, 20 жовтня більше тисячі людей з кошиками та ящиками зібрали весь урожай - приблизно 30 тонн яблук.

"Дивно, що люди розібрали той сорт, який зазвичай не користується попитом у покупців і взагалі не розпродається", - повідомляє інтернет-видання schwäbische.de.

Власник фермерських угідь, де люди збирали яблука, Альфред Вассмер також поскаржився на те, що "супермаркети переповнені закордонними яблуками". Передовсім ідеться про яблука із Нової Зеландії, Аргентини та Чилі.

Люди, які подякували у соціальних мережах фермерам за безкоштовні яблука, зазначали, що яблука з Латинської Америки є дешевшими за німецькі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Наближення до Шенгену: що дасть Україні спільний з Польщею контроль за кордоном

Україна може отримати шанс скоротити черги на кордоні з усіма своїми сусідами-членами Шенгену і стати на крок ближчою до безбар’єрної Європи.

Ірландський глухий кут: як Борис Джонсон створив проблему для Британії та ЄС

Британці практично йдуть на свідому погрозу порушити міжнародне право заради уникнення конфлікту в Північній Ірландії.

4 кроки до покарання воєнних злочинців: як має діяти Україна

Чи зможуть українські органи правосуддя довести задокументовані воєнні злочини до судових вироків і покарань?