Робота над посиленням санкцій через "вибори" в ОРДЛО вже йде – Клімкін

Субота, 10 листопада 2018, 16:35

Україна вже працює зі своїми партнерами над посиленням міжнародних санкцій у зв’язку із проведенням так званих "виборів" 11 листопада в окремих районах Донецької та Луганської областей.

Про це у суботу, 10 листопада, повідомив голова МЗС України Павло Клімкін на своїй сторінці у Facebook.

"Завтра Росія хоче зорганізувати фейкові вибори на території окупованого Донбасу.  Там вже є російська окупаційна адміністрація, і тому це не циркова російська вистава. Це злочин. За злочини обов’язково буде покарання. Звичайно, у вигляді санкцій", - повідомив міністр у відео, яке розмістив на сторінці.

У повідомленні, яке супроводжує відео, Клімкін зазначив, що Україна з партнерами вже працює над посиленням міжнародник санкцій.

Клімкін закликав жителів тимчасово окупованих територій Сходу України "не віддавати свій голос на фейкових виборах".

"Не дайте Росії легітимізувати окупацію Донбасу. Ваш голос буде дуже важливий на справжніх виборах, коли Росія і її зброя заберуться з Донбасу", - сказав міністр.

Раніше високий представник ЄС з питань зовнішньої і безпекової політики Федеріка Могеріні заявила, що ЄС вважає "вибори" 11 листопада незаконними та нелегітимними і не буде визнавати їх. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?