У Молдові викрили напіввійськове формування, пов’язане з бойовиками Донбасу

Четвер, 15 листопада 2018, 09:25

У Кишиневі в результаті спільної операції Служби інформації і безпеки та прокуратури викрили напіввійськове формування, яке прикривалося проведенням військово-тактичних ігор, а насправді було пов’язане з бойовиками на Донбасі.

Про це повідомляє молдавський канал Publika.

Обшуки провели за 13 адресами Кишинева, де під виглядом військово-тактичних ігор йшла підготовка до бойових дій.

В учасників угруповання знайшли різні види зброї, військову екіпіровку, гранатомети та підривники, вісім гранат, понад 300 набоїв різного калібру, а також GPS-пристрої.

Зазначається, що угруповання мало жорстку ієрархічну структуру. Його члени проходили ідеологічну і військову підготовку.

Крім того, в будинках підозрюваних були виявлені прапори, жетони, військові значки і нашивки, які використовуються бойовиками незаконних формувань Донбасу.

 

Учасників угруповання затримали, їм загрожує до семи років в'язниці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

Заблокований шлях до ЄС: чому не вдалося зрушити інтеграцію Балкан та як це вплине на Україну

ЄС не вдалося розблокувати процес вступу західнобалканських країн, які багато років чекають на членство. Це не заблокує надання кандидатського статусу Україні, але в перспективі може стати для нас проблемою.