У Білорусі посадили за ґрати бойовика, який обстрілював українців на Донбасі

Вівторок, 8 травня 2018, 10:20

Могилевський обласний суд засудив до двох років колонії громадянина Білорусі, який воював в лавах незаконних збройних формувань на території Луганській області.

Про це пише "Білоруський партизан" із посиланням на рішення суду.

Житель білоруського міста Кругле потрапив на Донбас через Росію, йдеться у повідомленні. Згідно зі звинуваченням, там він вступив на військову службу до лав бойовиків, його забезпечили формою, вогнепальною зброєю та боєприпасами.

"Суд визнав доведеним, що житель Круглого проводив обстріли позицій України. За участь у збройному формуванні та збройному конфлікті без уповноваження Білорусі він засуджений до 2 років колонії загального режиму", - зазначили в суді.

Як стало відомо 3 травня, вісім громадян Молдови отримали тюремні вироки за участь у бойових діях на боці проросійських бойовиків у конфлікті на сході України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".