Президент Латвії відвідав зону конфлікту на Донбасі

фото
Неділя, 25 листопада 2018, 17:17

Президент Латвії Раймондс Вейоніс відвідав район проведення операції Об’єднаних сил.

Про це повідомив прес-центр штабу ООС в Facebook.

Відзначається, що Вейоніс мав змогу наочно упевнитись у тому, що російські окупаційні війська ведуть неоголошену війну не тільки проти українських захисників, а і мирного населення.

 

"Раймондс Вейоніс оглянув зруйновані росіянами житлові будинки, інтернат, лікарню та інші споруди соціальної інфраструктури", - йдеться у повідомленні.

Також президент Латвії відвідав одну з військових частин Об’єднаних сил, де познайомився з умовами життя та побутом військових та особисто зустрівся з ними.

 

Вейоніс також провів зустріч з начальником штабу – першим заступником командувача Об’єднаних сил генерал-майором Валерієм Залужним і обговорив з ним безпекову ситуацію у регіоні.

Залужний підкреслив, що, незважаючи на Мінські домовленості, російська сторона продовжує нагнітати обстановку на сході України і не зацікавлена у припиненні бойових дій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

4 кроки до покарання воєнних злочинців: як має діяти Україна

Чи зможуть українські органи правосуддя довести задокументовані воєнні злочини до судових вироків і покарань?

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.