Президент Латвії: правозахисники повинні мати повний доступ до Криму

Субота, 24 листопада 2018, 13:06

Латвія продовжуватиме політику невизнання анексії Росією Криму і закликає Москву надати повний доступ на півострів міжнародним спостерігачам за правами людини.

Про це заявив на прес-конференції у Києві президент Латвії Раймондс Вейоніс після переговорів з українським лідером.

"Я буду зустрічатися з лідерами кримських татар. Ми занепокоєні обмеженнями прав кримських татар, їх переслідуванням на півострові. Міжнародні спостерігачі за правами людини повинні отримати повний доступ на півострів", - сказав він.

Раймондс також нагадав про заклик до Москви звільнити українських політичних в'язнів і підкреслив, що блокада Росією Азовського моря є черговим свідченням її агресивної політики. Він підкреслив, що санкції проти РФ повинні бути в силі до виконання мінських домовленостей.

Вейоніс також підтвердив, що відвідає зону конфлікту на сході України. Він зазначив, що на лікуванні у Латвії нині перебуває 15 українських солдатів: "І ми будемо продовжувати такі проекти".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.

Заступник генсека НАТО: Я чую в Україні критику на адресу Альянсу, і вона необґрунтована

Мірча Джоане: "Є залежність між вступом України до ЄС та до Альянсу... Зброя радянських часів вже закінчилася, далі – натівські зразки..."

Точка неповернення: як Україна остаточно змінила стратегію у відносинах із Грузією

Стан відносин України та Грузії зараз на найнижчому рівні з відновлення незалежності у 1991 році.