В Австрії через страйк зупинили всі поїзди, 100 тисяч пасажирів запізнюються

Понеділок, 26 листопада 2018, 17:42

В Австрії в понеділок зупинилися всі поїзди через двогодинний страйк залізничників, який в підсумку торкнувся 100 тисяч мандрівників в Європі.

Про це повідомляє Reuters.

Австрійська профспілка залізничників оголосила "попереджувальний удар", щоб посилити позиції щодо своїх вимог в щорічних переговорах про виплату заробітної плати.

Австрійська національна залізнична компанія OBB незадовго до початку страйку повідомила, що, оскільки профспілка не повідомила, яких саме напрямків торкнеться страйк, всі вони будуть закриті, в тому числі для поїздів, що прибувають з інших країн.

"Союз досі не повідомив про порушення у роботі ліній. Тому, з міркувань операційної безпеки, OBB тимчасово закрив залізничний транспорт по всій Австрії о 12 годині", - відзначили в компанії.

Австрія є важливим центром європейських залізниць, страйк торкнувся поїздів з Італії, Німеччини, Швейцарії, Угорщини та Чехії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.