Порошенко запевнив НАТО, що воєнний стан не створить проблем для виборів

Понеділок, 26 листопада 2018, 18:59

Президент Петро Порошенко запевнив генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга, що запровадження воєнного стану не створить проблем для проведення майбутніх президентських виборів.

Про це на прес-конференції в Брюсселі після засідання комісії Україна НАТО заявив генсек Альянсу.

"Я говорив вранці з президентом Порошенком, і він підкреслив, що закон не вплине на роботу демократичних інституцій в Україні та не створить проблем для майбутніх президентських виборів", - зазначив Столтенберг.

Він підкреслив: для союзників НАТО дуже важливо, що президент Порошенко запевнив у нормальному функціонуванні демократичних інституцій в країні в умовах воєнного стану та відсутності проблем для проведення президентських виборів.

Нагадаємо, Порошенко виступив з відеозверненням, під час якого заявив, що проситиме ВР ввести воєнний стан на 30 днів замість 60, а в грудні внесе до ВР проект закону про дату виборів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?

Прискорення євроінтеграції: чого чекати українському бізнесу

Чи зможуть приватні та державні компанії "встигнути" за впровадженням посилених вимог і європейських стандартів?