У Греції анонсували збір коштів на нові військові кораблі

Вівторок, 11 грудня 2018, 15:31

Міністерство оборони Греції звернулося до заможних громадян своєї країни з проханням вкласти кошти в будівництво нових кораблів для грецьких ВМС.

Про це повідомляє The Times.

Міністр оборони Панос Каменнос анонсував краудфандингову кампанію після того як Греція у квітні не змогла викупити у Франції два нові військові кораблі. Зокрема, йдеться про два фрегати класу Belharra, які Греція збиралася викупити у Франції за 2 млрд євро.

Збір коштів мають відкрити за декілька тижнів.

"Я закликаю заможних греків пожертвувати скільки можливо, щоб допомогти національній справі. Я буду першим, хто підтримає фонд, пожертвувавши до нього свою січневу зарплату" - заявив Каменнос.

Як зазначається, Греція вже 15 років не робила значних вкладень у свій флот.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС

Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують".