На січневій сесії ПАРЄ мають ухвалити рішення через морську агресію Росії

П'ятниця, 14 грудня 2018, 13:27

Парламентська асамблея Ради Європи на своїй січневій сесії має ухвалити резолюцію щодо морської агресії Росії проти України.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова української делегації у ПАРЄ Володимир Ар’єв.

"Термінові дебати в ПАРЄ у січні на тему "Відкрита агресія Росії проти України: зрив мирного процесу і загроза Європейській безпеці" з великою вірогідністю відбудуться" - писав він.

За словами Ар’єва, заявку на дебати з жорсткою оцінкою агресії підписали 59 делегатів з України, Франції, Німеччини, Великої Британії, Італії, Іспанії, Австрії, Нідерландів, Ірландії, Португалії, Польщі, Румунії, Грузії, Чехії, Естонії, Латвії, Литви та інших країн. 

Хоча остаточне рішення про проведення термінових дебатів буде ухвалюватися після початку сесії ПАРЄ, але настільки масова підтримка ініціативи практично гарантує затвердження термінових дебатів.

Згідно з процедурами ПАРЄ, формат термінових дебатів передбачає ухвалення резолюції Парламентської асамблеї.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.