Українські військові інженери вирушили в Косово

Понеділок, 17 грудня 2018, 07:59

Українські військові інженери вирушили до Косова для виконання завдань у складі Багатонаціональних сил KFOR.

Про це повідомили у прес-службі Міноборони України.

Упродовж наступних півроку підрозділ українських військових інженерів виконуватиме завдання з розмінування та налагодження інфраструктури у складі Багатонаціональних сил KFOR у Косові.

Відбір до національного контингенту був дуже ретельним, заявили у Міноборони. На кожне місце розглядалось по кілька кандидатів. Головними критеріями відбору стали досвід участі в бойових діях, відмінна фахова підготовка, знання іноземних мов та відсутність попередніх миротворчих місій.

Першим завданням українських військовослужбовців у складі Багатонаціональних сил KFOR буде підготовка до відновлення однієї з магістральних доріг, яка проходить між важливими пунктами інфраструктури регіону. Це цілий комплекс робіт як з розмінування, так і з підготовки майданчиків для роботи важкої дорожньої техніки.

"Всі ми розуміємо відповідальність, яка лягає на наші плечі. Адже саме за нашою роботою держави-члени НАТО будуть оцінювати й всі Збройні Сили України, нашу здатність виконувати поставлені завдання, фаховість та готовність стати повноправним членом НАТО в усіх аспектах", - наголосив представник національного контингенту, кавалер ордену "За мужність" старший солдат Сергій Дорогавцев.

Український національний контингент перебуває у Косово у складі міжнародних сил з підтримки миру у Косові під патронатом НАТО–KFOR. Сили KFOR були створені відповідно до Резолюції Ради Безпеки ООН та вступили до Косова 12 червня 1999 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua