Волкер прогнозує додаткові санкції проти РФ через Азов у найближчі місяці

Понеділок, 17 грудня 2018, 16:58

Спеціальний представник Держдепартаменту з питань України Курт Волкер не виключає, що ЄС може дійти згоди щодо додаткових санкцій проти Росії через її агресію в районі Керченської протоки у найближчі місяці.

Про це він заявив під час брифінгу у Брюсселі, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

Волкер розповів про свої дискусії ї з колегами з ЄС про так звані "корзини" санкцій: перша – санкції, пов’язані з анексією Криму, друга – санкції, пов’язані з невиконанням Росією Мінських угод.

"Ми також говорили про те, що має бути зроблене у зв’язку з Азовом. Я думаю, в Європі будуть тривати дебати, чи це третя корзина, чи це пов’язано з Кримом", - зазначив він.

"Однак є розуміння, що потрібна відповідь додатковими санкціями на те, що сталося, і ця думка здобуває підтримку. Я не буду здивований, якщо це станеться за місяць чи два", - сказав він.

Нагадаємо, лідери держав-членів Євросоюзу на саміті минулого тижня ухвалили окреме рішення з вимогою до Росії негайно звільнити полонених українських моряків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.