Єврокомісія розпочала підготовку до Brexit без угоди

Середа, 19 грудня 2018, 13:49

Єврокомісія 19 грудня розпочала імплементацію свого Плану дій на випадок надзвичайних ситуацій в окремих секторах в зв'язку зі зростанням ризиків виходу Британії з ЄС без угоди.

Про це йдеться у повідомленні Єврокомісії.

"З огляду на триваючу невизанченістьу Сполученому Королівстві навколо ратифікації угоди про вихід і заклик Європейської ради інтенсифікувати підготовку на всіх рівнях на випадок усіх сценаріїв, Єврокомісія сьогодні розпочала реалізацію свого Плану дій у надзвичайних ситуаціях на випадок Brexit без угоди", – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, до кінця року Єврокомісія має підготувати всі відповідні пропозиції щодо сценарію Brexit без угоди.

Пакет, прийнятий сьогодні Єврокомісією, включає 14 заходів в окремих сферах, де Brexit без угоди може створити серйозні проблеми для громадян і бізнесу. Ці сфери серед іншого включають фінансові послуги, повітряний транспорт, митну та кліматичну політику.

"Комісія вважає, що необхідність прийняти ці заходи сьогодні є важливою і нагальною, щоб забезпечити нормальне набуття чинності надзвичайних заходів 30 березня 2019 року з тим щоб обмежити найбільш значні збитки в цих сферах, спричинені сценарієм Brexit без угоди", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, Єврокомісія в найближчі тижні буде впроваджувати свій План дій на випадок надзвичайних ситуацій і визначатиме, чи є необхідність у додаткових заходах.

Велика Британія повинна залишити ЄС 29 березня 2019 року. Напередодні уряд Британії вирішив наростити підготовку до виходу з ЄС без угоди.

Багато британських депутатів, як і раніше, виступають проти угоди уряду з ЄС, яку повинні проголосувати на початку січня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua