Німкеня сплела "шарф запізнень поїздів" і продала його за 7550 євро

фото
Вівторок, 15 січня 2019, 17:57

У Німеччині шарф, який німкеня сплела, аби продемонструвати запізнення поїздів німецької залізничної компанії Deutsche Bahn, продали на eBay за 7550 євро.

Як пише Deutsche Welle, шарф завдовжки 1,5 метри жінка плела протягом 2018 року. Вона регулярно добиралась на роботу з передмістя Мюнхена та плела по два рядки кожного дня. При цьому використовувала різні кольори, щоб показати, наскільки поїзди запізнювалися.

Сірий позначає запізнення менше 5 хвилин, рожевий – 5-30 хвилин, червоний – коли потяг запізнювався на понад півгодини, або ж коли із запізненням прибували обидва потяги. Фото шарфа у Twitter опублікувала донька жінки журналістка Сара Вебер – реакція була настільки приголомшливою, що шарф вирішили продати на аукціоні.

"Весною все було добре. Багато сірого і рожевого. Потім якийсь час все було червоним: всі літні канікули міняли залізничні рейки. Тоді поїздка займала вже не 40 хвилин, а дві години. Щодня. Шість з половиною тижнів", - написала Вебер у Twitter. Наприкінці року ситуація покращилась лише трохи: шарф знову мав багато червоного.

У понеділок Вебер написала в Twitter, що шарф продали за 7 550 євро. Виручені кошти вирішили спрямувати німецькій благочинній організації, яка допомагає нужденним людям на залізничних вокзалах.

У неділю Deutsche Bahn, найбільший оператор залізничного транспорту в Європі, оголосив про призначення відповідального за вирішення проблеми постійних запізнень своїх поїздів, повідомила німецька газета Bild am Sonntag.

У 2018 році запізнювався кожен четвертий потяг компанії, понад третина швидкісних поїздів ICE теж прибували із запізненням, повідомила Deutsche Bahn у серпні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.