"Жовті жилети" атакують вантажівки у Бельгії, напруга росте - профспілка

Четвер, 17 січня 2019, 13:15

Бельгійська транспортна профспілка Febetra закликала міністра внутрішніх справ Піетера Де Крема покласти край протестам "жовтих жилетів" через збільшення ризику для водіїв вантажівок.

У листі до міністра профспілка попереджає про "дії, які призводять до нестабільнсті й небезпеки", пише La Libre.

"Ми хочемо, щоб влада поклала край блокуванням доріг. Водії та їхні транспортні засоби піддаються нападам. Водіїв ображають, вантажівки піддаються нападам. Напруга зростає", - заявили у Febetra, закликаючи Де Крема, призначеного міністром внутрішніх справ трохи більше місяця тому, діяти.

Щонайменше 10 людей загинули в інцидентах, пов'язаних з протестами руху "жовті жилети", який почався у Франції в середині листопада і знайшов відгалуження у Бельгії.

Бельгійська поліція цього тижня офіційно запідозрила голландського водія вантажівки у причетсності до вбивства протестувальника з "жовтих жилетів" у Бельгії наприкінці минулого тижня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.