"Жорсткий" Brexit загрожує 100 тисячам робочих місць у Німеччині - дослідження

Неділя, 10 лютого 2019, 16:58

Вихід Великої Британії з ЄС без угоди завдасть величезної шкоди економіці Німеччини і поставить під загрозу до 100 тисяч робочих в країні.

Про це пише німецьке видання Welt.

Видання наводить результати дослідження, проведеного економістами з Інституту економічних досліджень Галле і Університету імені Мартіна Лютера в Галле-Віттенберг.

Особливому ризику в разі "жорсткого" Brexit піддадуться працівники автомобільної промисловості Німеччини в регіонах Вольфсбург і Нижня Баварія, де розташовані заводи BMW і Volkswagen.

Економісти відзначають, що понад 100 000 співробітників прямо або побічно відчують спад в торгівлі через "жорсткий" Brexit. Вони припускають, що британський імпорт з ЄС впаде на 25% після виходу без угоди.

"У жодній інший державі вплив на загальну зайнятість не буде таким великим, як в Німеччині, він торкнеться близько 100 000 осіб", - сказав Олівер Холтемеллер, співавтор дослідження.

Згідно з дослідженням, Франція є наступною країною, яка відчує найважчі наслідки "жорсткого" Brexit, там під загрозою опиняться 50 000 робочих місць.

За оцінками дослідження, більше 600 000 осіб у всьому світі можуть відчути наслідки відходу Британії без укладення угоди. З них 179 000 робочих місць знаходяться в ЄС, а 433 000 - за межами блоку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua