В Італії з березня запровадять базовий дохід в розмірі 780 євро

Вівторок, 5 лютого 2019, 10:10

Заступник прем'єр-міністра Італії Луїджі Ді Майо в понеділок представив першу з трьох мільйонів карток для отримання нового базового доходу громадянами.

Про це пише ANSA.

Ді Майо заявив, що "держава знову стала другом громадян". Водночас прем'єр-міністр Джузеппе Конте сказав, що "тепер інші вивчатимуть нашу реформу".

Картка жовтого кольору виглядає схожою на банківську картку, але на ній немає імені.

Вона забезпечить безробітним і бідним громадянам щомісячний дохід у розмірі до 780 євро, у поєднанні з професійною підготовкою. Шукачам роботи запропонують три робочі місця перед тим, як вони втрачатимуть право на "громадянську зарплату".

Подати заявку на відкриття картки можна буде з 6 березня, сказав Ді Майо.

Базовий дохід обіцяла запровадити одна з партій-переможниць виборів – "Рух 5 зірок". Очікується, що італійський бюджет тільки 2019 року витратить на програму 7 мільярдів євро. За останніми даними, італійська економіка увійша в рецесію, а борг країни зріс до 133% ВВП - це найбільший показник серед країн єврозони після Греції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?