Порошенко разом з президентами Литви та Польщі відвідає штаб-квартиру ЛитПолУкрБриг

Субота, 9 лютого 2019, 10:22

На засіданні Консультаційного комітету президентів України та Польщі у Варшаві сторони узгодили візит президента України разом з колегами з Литви та Польщі у штаб-квартиру литовсько-польсько-української бригади у Любліні.

Про це йдеться у повідомленні  на сайті президента України.

"Було досягнуто домовленості щодо участі президента України Петра Порошенка у спільному візиті разом з президентами Республіки Польща та Литовської Республіки до штаб-квартири бригади ЛитПолУкрБриг у Любліні у лютому цього року" - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 19 вересня 2014 року у Варшаві міністри оборони України, Польщі і Литви підписали договір про створення спільної військової бригади - ЛитПолУкрбриг. Згідно з попередніми домовленостями, загальна чисельність бригади має становити майже 2,5 тис. військових, з яких з України - 545, з Литви - 650 і з Польщі - 1250.

Бригада створена з метою участі в міжнародних операціях, що проводитимуться на підставі мандата Ради безпеки ООН та рішень уповноважених органів Литви, Польщі та України. Місце дислокації бригади - польський Люблін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.