У Чехії українців найбільше серед нелегальних іноземних працівників

Четвер, 25 квітня 2019, 16:18

Минулоріч у ході перевірок на території Чехії виявили 4583 особи, які працювали нелегально, і 2873 з них були українцями.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Radio Praha.

Майже 80% від загальної кількості склали громадяни країн, що не є членами ЄС - 3595 осіб. Порівняно з 2017 роком збільшилася кількість іноземців, які не мали дозволу на роботу; кількість громадян Чехії (763) і ЄС (225), які працювали нелегально, залишилася на тому ж рівні.

Читайте також
Чехія хоче подвоїти квоту на працевлаштування українців

Серед громадян ЄС переважали словаки, румуни і болгари. З країн за межами Євросоюзу на першому місці опинилися громадяни України (2873), на другому в'єтнамці (285), на третьому молдовани (197).

Серед інших нелегально працевлаштованих також були виявлені громадяни Сербії, Узбекистану і Росії. Загальна сума штрафів, які заплатили роботодавці-порушники, перевищила 2 млн євро.

2017 року Чехія депортувала понад 1000 громадян України, які незаконно працювали у країні з польськими дозволами на роботу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.