У Бундестазі розслідують зв’язки ультраправого депутата з РФ

Неділя, 7 квітня 2019, 14:41

Керівництво німецького Бундестагу перевірить звинувачення на адресу депутата ультраправої партії "Альтернатива для Німеччини" Маркуса Фронмаєра щодо його зв’язків з РФ.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Spiegel Online.

Віце-президент Бундестагу, представник Соціал-демократичної партії Томас Опперман заявив, що перевірити звинувачення має Рада старійшин німецького парламенту.

"Чи є звинувачення правдивими має визначити Рада старійшин" - сказав він.

За його словами, через Фронмаєра третя сторона може мати доступ не тільки до партії "Альтернатива для Німеччини", а й до всього парламенту.

Спецслужба Німеччини перевірить зв'язки ультраправих партій з Росією - ЗМІ

До Ради старійшин Бундестагу входять його президент, заступники депутата і представники фракцій за рівнем їх становища в парламенті.

Нагадаємо, за даними розслідування британської ВВС, німецького Der Spiegel та ZDF і італійської La Repubblica, Маркус Фронмаєр може бути "абсолютно контрольованим" Росією і діяти в інтересах Москви.

Розслідування базується на документах від 2017 року, які свідчать, що близькі соратники президента Росії Владіміра Путіна вважали, що Фронмаєр, обраний до нижньої палати бундестагу у вересні того року, дуже прихильний до їхніх стратегічних інтересів.

Сам Фронмаєр стверджує, що не отримував фінансову чи медіа підтримку з боку Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: