Лобісти Росії у ПАРЄ облаяли українську делегацію – депутат

Понеділок, 8 квітня 2019, 15:23

Керівник німецької делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи Андреас Нік допустив неприйнятну поведінку щодо народних депутатів України на неформальному засіданні політичної групи Європейської народної партії, повідомив журналістам у Страсбурзі народний депутат Борислав Береза.

Про це повідомляє власний кореспондент "Укрінформу" у Страсбурзі, інформує "Європейська правда".

"На жаль, все складається саме так, як бажають лобісти Росії. Але тільки у плані сценарію… Те, що вчора відбувалося, неможливо назвати дебатами або обговоренням. Представники Німеччини висловилися брутальною лайкою в бік української делегації.

Ар’єв: багато членів ПАРЄ проти "хімічної самокастрації" Ради Європи

Ба більше – була ненормативна лексика. Таке вперше взагалі можна було почути у спілкуванні з делегатами ПАРЄ. Німці були роздратовані і ображені, що саме українці очолили рух протистояння з ними", - сказав Береза.

Він уточнив, що головним питанням на цій закритій зустрічі була позиція ЄНП щодо зміни регламенту ПАРЄ, щоб забезпечити можливість повернення російської делегації до Асамблеї.

"Коли їх вимусили визнати, що це проводиться для росіян, тоді ми порушили головне питання: що для вас важливіше - гроші або принципи?.. Ми запитали: чому ви готові пробачити Росії 12 тисяч життів, які українці віддали? Після цього розпочалася лайка німців", - заявив Береза.

Раду Європи ведуть до перевороту: як планують скасовувати тиск на Росію в ПАРЄ

Зокрема, за його словами, керівник німецької делегації Андреас Нік "повівся як людина, яка, мабуть, дуже довго спілкується з Росією і перейняла навички гопоти". "Брутальна лексика і поведінка німців образила всіх", - наголосив представник української делегації у ПАРЄ.

Нагадаємо, генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд запропонував змінити правила Ради Європи для того, щоб повернути делегацію РФ до ПАРЄ.

Прихильники Росії у ПАРЄ вже підготували план, який передбачає позбавлення Асамблеї права накладати санкції на РФ.

Німецькі дипломати та депутати відкрито ведуть активні дії для зняття санкційного тиску з Російської Федерації у Раді Європи і планують досягнути цього на поточній сесії ПАРЄ.

ПАРЄ затвердила на середу проведення термінових дебатів про роль і місію ПАРЄ, метою яких є ухвалення резолюції і подальше повернення російської делегації в асамблею.

Читайте також – "Раду Європи ведуть до перевороту: як планують скасовувати тиск на Росію в ПАРЄ"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: