Головний міжнародний аеропорт Фінляндії почав писати Kyiv

Середа, 15 травня 2019, 10:57

Головний міжнародний аеропорт Фінляндії почав використовувати назву Києва латиницею відповідно до української транслітерації.

Про це повідомило посольство України в Фінляндії та Ісландії, інформує "Європейська правда".

"Раді повідомити, що сьогодні головний міжнародний аеропорт Фінляндії Helsinki Airport долучився до кампанії МЗС CorrectUA і віднині використовує єдину коректну назву столиці України - Kyiv!", - зазначило посольство на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також
Ще один німецький аеропорт виправив Kiev на Kyiv

Воно опублікувало фото табло з летовища, на якому видно напис Kyiv англійською.

 

Нагадаємо, у березні один із найбільших міжнародних аеропортів світу – стамбульський аеропорт імені Ататюрка – почав використовувати англомовне написання українських міст Київ, Харків, Львів та Одеса відповідно до української транслітерації.

Міжнародний аеропорт Мюнхена став першим аеропортом Німеччини, який віднині використовує назву Києва латиницею відповідно до української транслітерації.

У жовтні 2018 року МЗС України спільно з Центром стратегічних комунікацій StratCom Ukraine розпочали онлайн-кампанію #CorrectUA, в рамках якої планують звертатися до іноземних ЗМІ з метою коригування правопису назви міста Київ - #KyivNotKiev.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua