МЗС починає всесвітню кампанію: Kyiv Not Kiev

фото
Вівторок, 2 жовтня 2018, 13:56

МЗС України спільно з Центром стратегічних комунікацій StratCom Ukraine розпочинає онлайн-кампанію #CorrectUA, в рамках якої звертатиметься до іноземних ЗМІ з метою коригування правопису міста Київ - #KyivNotKiev.

Про це у міністерстві повідомили у вівторок, 2 жовтня.

В рамках кампанії щоденно на сторінках МЗС України у Facebook та Twitter з’являтимуться пости, які містять випадки некоректного вживання назви Київ як Kiev провідними іноземними ЗМІ, такими як The New York Times, BBC, Reuters та інші.

МЗС запрошує всіх небайдужих громадян України та її друзів долучитися до кампанії. Щоб взяти участь, потрібно розмістити кавер на особистих акаунтах в соціальних мережах.

Використовуючи хештеги #KyivNotKiev, #CorrectUA і затегавши відповідні провідні іноземні ЗМІ у соцмедіа, слід звернутися до них з проханням вживати назву міста Київ коректно.

"Настав час позбутися радянського минулого України у правописі. Долучайтеся!" - закликали у міністерстві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.