Звільнений міністр оборони Британії вважав Мей нездатною до прем'єрства через діабет

Неділя, 5 травня 2019, 13:09

Міністр оборони Великої Британії Гевін Вільямсон був звільнений після того, як Терезі Мей повідомили, що він критикував її в приватних бесідах, заявивши, що її діабет не дозволяє їй бути хорошим прем'єр-міністром.

Як повідомляє "Європейська правда", про це пише The Times.

За даними видання, Мей засмутилася через поведінку Вільямсона після того, як почула, що він сказав членам Консервативної партії, що вона повинна перестати працювати через стан здоров'я.

Джерела в уряді і Консервативній партії кажуть, що закиди щодо здоров'я прем'єр-міністра чув високопоставлений партійний чиновник, який повідомив про розмову на Даунінг-стріт. Стверджується також, що Вільямсон під час одного обіду ставив під сумнів придатність Мей для роботи.

"Абсолютно обурливо, що він пробує використовувати проти неї стан її здоров'я", - сказав один із союзників Мей.

Вільямсон заперечує, що коли-небудь говорив про стан здоров'я Мей.

Однак помічники кажуть, що довіра Мей до Вільямсона також була підірвана його бажанням направити збройні сили для бойових дій, що, на думку прем'єра, могло призвести до початку війни.

Коли Мей відмовилася дозволити йому відправити військові кораблі в китайські води в Південно-Китайському морі, Вільямсон надряпав "f *** прем'єр-міністр" на документах - повідомлення було відправлено в офіс прем'єра.

Вільямсон також був сповнений рішучості відправити британські війська в Африку. Він наказав військовим начальникам скласти плани втручання принаймні в п'яти африканських країнах, включаючи Зімбабве, Нігерію, Кенію і Єгипет.

Представник Міністерства оборони заявив, що підхід Вільямсона полягає в тому, щоб знайти виправдання для відправки військ. "Він хотів вторгнутися в Африку", - сказало військове джерело.

Нагадаємо, Вільямсона звільнили після того, як у ЗМІ хтось злив інформацію про засідання Ради безпеки, на якому обговорювали дозвіл китайському технологічному концерну Huawei брати участь у розбудові мережі мобільного зв'язку 5G у Британії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: