У Туреччині скасували результати виборів у Стамбулі

Понеділок, 6 травня 2019, 20:03

Верховна виборча рада Туреччини прийняла рішення про повторне проведення місцевих виборів в Стамбулі.

Про це заявив у понеділок представник правлячої Партії справедливості і розвитку Реджеп Озел, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Daily Sabah.

Рішення про повторне проведення місцевих виборів було прийняте на хвилі появи нових доказів порушень під час голосування, нібито виявлених керівною партією.

Виборча рада 7 голосами проти 4 винесла  рішення про анулювання результатів виборів у Стамбулі.

Повторні вибори відбудуться 23 червня.

Читайте також
Вибори в Стамбулі: мандат мера отримує опозиціонер

Місцеві вибори 31 березня в Стамбулі, на яких переміг кандидат Національного альянсу від головної опозиційної Республіканської народної партії Екрем Імамоглу з різницею в 13 729 голосів, викликали широкі дискусії і супроводжувалися скаргами з боку керівної партії, чий кандидат програв.

Скарги керівної партії стосувалися наступних категорій: порушень при підрахунку голосів, серйозних розбіжностей між кількістю зареєстрованих виборців і кількістю бюлетенів для голосування, деяких голів виборчих комітетів і членів, які не були державними службовцями, як того вимагає закон, і виборців, які не мали права голосу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Країна без олігархів: як Польщі вдалося уникнути союзу великого бізнесу та влади

Особливості польської приватизації не дозволили з'явитися потужним олігархам, як це було у сусідніх країнах. Як це вдалося і чи не має цей шлях своїх недоліків?

CBAM по експорту: що таке "вуглецевий податок" ЄС та чим він загрожує Україні

Кліматичні ініціативи Євросоюзу вдарять по найболючішому: торгівлі між Україною та ЄС. Що в такій ситуації варто робити Києву?

Меркель не лише з Путіним: де канцлерка опиралася диктаторам, а де йшла на поступки

Якими були взаємини Ангели Меркель з диктаторами сучасності? ЄвроПравда публікує у скороченому вигляді один з розділів нової біографії канцлерки.