Рада Європи критикує скасування результатів виборів у Стамбулі: удар по довірі виборців

Вівторок, 7 травня 2019, 08:18

Генсек Ради Європи Турбйорн Ягланд заявив, що рішення Верховної виборчої ради Туреччини про проведення повторних виборів у Стамбулі може стати серйозним ударом по довірі виборців.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на заяву генсека.

"Ми підкреслюємо, що необхідні умови для вільних і справедливих виборів повинні бути перевірені до дня виборів, а не після. Рішення Верховної виборчої ради може завдати серйозної шкоди довірі турецьких виборців до виборчих органів" - заявив Ягланд.

Він наголосив, що турецький народ заслуговує виборчого процесу, що забезпечує демократичні гарантії, включаючи надійну і стабільну правову основу для проведення виборів.

Нагадаємо, 6 травня Верховна виборча рада Туреччини прийняла рішення про повторне проведення місцевих виборів в Стамбулі, скасувавши результати виборів 31 березня, за якими переміг опозиційний кандидат.

Виборча рада вирішила анулювати результати виборів на підставі скарг керівної Партії справедливості і розвитку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Країна без олігархів: як Польщі вдалося уникнути союзу великого бізнесу та влади

Особливості польської приватизації не дозволили з'явитися потужним олігархам, як це було у сусідніх країнах. Як це вдалося і чи не має цей шлях своїх недоліків?

CBAM по експорту: що таке "вуглецевий податок" ЄС та чим він загрожує Україні

Кліматичні ініціативи Євросоюзу вдарять по найболючішому: торгівлі між Україною та ЄС. Що в такій ситуації варто робити Києву?

Меркель не лише з Путіним: де канцлерка опиралася диктаторам, а де йшла на поступки

Якими були взаємини Ангели Меркель з диктаторами сучасності? ЄвроПравда публікує у скороченому вигляді один з розділів нової біографії канцлерки.