Німецького депутата переобрали головою комітету Європарламенту у закордонних справах

Середа, 10 липня 2019, 16:51

Німецького євродепутата Девіда Макаллістера переобрали на посаду глави комітету із закордонних справ Європейського парламенту на найближчі 2,5 роки.

Як повідомляє "Європейська правда", про це йдеться в заяві на сайті ЄП.

"Зараз я з нетерпінням чекаю продовження роботи з іншими колегами з пріоритетів зовнішньої політики, зокрема щодо забезпечення належних коштів для зовнішніх дій ЄС в наступному бюджетному циклі 2021-2027, моніторингу політики розширення та сусідства, а також вивчення міжнародних угод з третіми країнами", - сказав Макаллістер.

Макаллістер у Європарламенті входить до найбільшої групи – Європейської народної партії. У Німеччині він є членом Християнсько-демократичного союзу.

Депутати також обрали колишнього міністра закордонних справ Польщі Вітольда Ващиковського, який в травні отримав мандат, першим заступником голови Комітету. Ще трьох заступників оберуть на одному з майбутніх засідань.

Читайте також
Депутати Європарламенту блокують партію Ле Пен від ключових посад

Згідно з процедурою Європейського парламенту, число заступників глави комітету визначається парламентом за пропозицією Конференції президентів. Різноманіття Європарламенту має бути відображено в складі бюро кожного комітету.

Наприклад, неможливо створити бюро, що складається повністю з чоловіків або жінок, або щоб усі заступники голови були з однієї держави.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Тримор'я стає ближчим: що допоможе Україні в центральноєвропейській ініціативі

Україна отримує важливий шанс наблизитись до ініціативи Тримор'я, зі статусом спостерігача чи навіть повноцінним членством.

"Збройні" помилки Німеччини: чому політика Берліна часом сприяє конфліктам у світі

"Ніякої зброї для кризових районів" – за цією формулою вже багато років живе німецька зовнішня політика. Але які наслідки у реальному життя має слідування цьому принципу?

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".