Франція запровадила спеціальний податок для технологічних гігантів

Четвер, 11 липня 2019, 13:48

Французький парламент затвердив новий податок з доходів технологічних гігантів, таких як Google і Facebook.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Le Figaro.

За новим законодавством, компанії зобов'язані будуть платити 3% з доходів, отриманих на території країни.

Податком обкладатиметься будь-яка технологічна компанія з доходом понад 750 млн євро, з яких не менше 25 млн євро генеруються у Франції.

Франція стверджує, що ці фірми в даний час використовують глобальні податкові лазівки. Технічні гіганти можуть розмістити свою штаб-квартиру в країнах з низькими податками, де вони декларують більшу частину свого прибутку, тим самим зводячи до мінімуму свої податкові виплати.

Новий податок буде застосовуватися ретроспективно з початку 2019 року, і очікується, що в цьому році він принесе французькій скарбниці близько 200 млн євро, потім ще 650 млн євро в 2020 році.

Передбачається, що під новий податок потраплять близько 30 великих компаній, включаючи Google, Amazon, Facebook і Apple, а також Meetic, Airbnb, Instagram і French Criteo.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Небезпечна Нормандія: хто та як тиснув на Єрмака під час зустрічі у Парижі

Формула "3+1", за якою Франція та Німеччина були на боці України, дала тріщину. Щоб уникнути найгіршого сценарію, Київ мусить діяти на упередження.

Павло Клімкін: Бліцкриг на всю Україну неможливий, але щодо Києва у Кремлі є сценарій

"Для Зеленського проблема номер один – це не постачання зброї. Головна мегазадача – це реальна експансія німецького бізнесу в Україну".

Більше підтримки для України: чого чекають від своїх урядів громадяни європейських країн

Чи готові західні лідери посилити дипломатію не самими лише санкціями, а й військовою підтримкою в разі найгіршого сценарію?