Депутати партії Brexit демонстративно відвернулися під час виконання гімну ЄС в Європарламенті

фото
Вівторок, 2 липня 2019, 12:47

Депутати Європейського парламенту від Великої Британії, які підтримують вихід з ЄС, на першій сесії демонстративно відвернулися під час виконання гімну Європи.

Про це повідомляє "Європейська правда".

У вівторок в Страсбурзі відбулося відкриття першої пленарної сесії нового складу Європарламенту. На початку засідання в залі виконувалася "Ода до радості" - гімн Європейського Союзу та Ради Європи.

 

У цей момент частина британських євродепутатів, які представляють партію Brexit, повернулися спиною до зали.

Партія Brexit у травні виграла вибори до Європарламенту у Британії, отримавши 28 мандатів. Партію очолює Найджел Фарадж, який свого часу активно підтримував вихід країни з ЄС. Загалом Британія делегувала 73 євродепутатів.

Британія змушена була брати участь у виборах до Європарламенту, оскільки досі залишається у складі ЄС і не вийшла з блоку у березні, як передбачалося.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.