Канада не підтримує рішення ПАРЄ щодо повернення російської делегації - глава МЗС

Вівторок, 2 липня 2019, 17:00

Канада не підтримує рішення Парламентської асамблеї Ради Європи повернути російську делегацію без виконання будь-яких умов.

Як повідомляє "Європейська правда", про це заявила глава МЗС Канади Христя Фріланд на відкритті третьої щорічної Української конференції з питань реформ у Торонто.

"Ми погоджуємося з Україною та іншими партнерами щодо рішення ПАРЄ про відновлення статусу російської делегації. Цього не повинно було статися", - сказала  Фріланд.

Також вона підкреслила, що Канада стоїть на боці України та підтримує прагнення громадян України до безпечного незалежного та процвітаючого майбутнього.

"Україна перебуває на передовій в боротьбі за міжнародну ліберальну демократію", - додала міністр.

Нагадаємо, минулого тижня ПАРЄ підтвердила у повному обсязі, без жодних обмежень, повноваження делегації РФ.

7 держав-членів РЄ, серед яких Україна, Грузія, Польща, Словаччина, Литва, Латвія та Естонія, оголосили демарш у ПАРЄ через повернення Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.