Джонсон готовий до переговорів про Brexit тільки після зміни позиції ЄС

Понеділок, 29 липня 2019, 15:04

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон сказав лідерам ЄС, що сяде за стіл переговорів щодо Brexit, коли вони повідомлять, що готові змінити позицію щодо угоди про вихід.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

Прессекретар Джонсона сказала, що минулого тижня британський прем'єр поговорив з декількома лідерами ЄС, але ще не прийняв рішення, коли здійснить свої перші візити за кордон.

Читайте також
Британія введе пряме правління в Північній Ірландії в разі виходу з ЄС без угоди

"Прем'єр-міністр виклав європейським лідерам позицію...про те, що угода про вихід з механізмом "бекстопа" тричі не змогла пройти через парламент. Тому вона повинна змінитися", - сказала речниця.

"Прем'єр був би радий сісти за переговори, коли ця позиція зміниться. Але він дає зрозуміти всім, з ким говорить, що це має статися", - додала вона.

Цього тижня Джонсон запускає найбільшу урядову рекламну кампанію з часів Другої світової війни, щоб підготувати країну до "жорсткого" Brexit.

Раніше він попередив ЄС, що необхідною умовою для ратифікації угоди про Brexit є відмова від запасного механізму щодо Північної Ірландії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Можливість зупинити Північний потік-2 ще існує"

Світлана Заліщук: "Ціни на газ у Європі вже не впадуть до рівня минулого року... Ми війну точно не програли. А у битвах були і перемоги, і поразки".

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.

Небезпечніше за вторгнення: що чекає на Україну у протистоянні з РФ

Сподівань на Україну як "історію успіху" на Заході все менше. І все менше розуміння, чому в момент максимальної небезпеки Київ не намагається збільшити військовий бюджет.