Сенатори США пропонують нові санкції для стримування втручання РФ

Вівторок, 30 липня 2019, 08:36

Американські сенатори демократ Кріс Ван Холлен і республіканець Марко Рубіо представили у середу законопроєкт, спрямований на те, щоб утримати Росію від втручання у вибори в США.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

Проєкт передбачає можливість запровадити жорсткі санкції щодо банківської, енергетичної та оборонної галузей РФ, а також суверенного боргу.

Читайте також
Комітет Сенату США наступного тижня голосуватиме щодо санкцій проти "Північного потоку-2"

Згідно з деталями проєкту, він вимагатиме, щоб директор Національної розвідки США протягом 30 днів після будь-яких федеральних виборів встановив, чи втручалась Росія, інший уряд іноземної держави чи хтось інший, хто діє як іноземний агент, у вибори.

Якщо розвідка підтвердить втручання, закон вимагатиме запровадити протягом 10 днів обов'язкові санкції, зокрема, проти російських банків і енергетичних компаній.

Закон також мав би заборонити всі операції, які підпадають під юрисдикцію США, щодо російського суверенного боргу, російських державних облігацій і боргу будь-якої компанії, що належить або контролюється урядом Росії.

Читайте також
США запровадять нові санкції проти Росії

Санкції будуть включати блокування будь-яких активів в Сполучених Штатах осіб, проти яких націлені санкції, включаючи високопоставлених російських політичних діячів і лідерів бізнесу.

Росія заперечує спроби вплинути на вибори в США. Але розвідувальні і правоохоронні органи США виявили, що Москва намагалася втрутитися в голосування 2016 року, щоб підвищити шанси Трампа на перемогу в Білому домі.

Акт "Про стримування" спрямований проти Росії, але зазначає, що розвідка США визначила Китай, Іран і Північну Корею як інші великі іноземні кіберзагрози.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.