Кількість українців, які мають дозволи на тривале проживання у Польщі, зросла до 200 тис. осіб

Четвер, 4 липня 2019, 13:01

Кількість іноземців, які мають дійсні дозволи на довгострокове проживання у Польщі, зросла до 400 тисяч осіб, майже половину з них складають українці.

Про це повідомляє RMF24 з посиланням на дані Управління у справах іноземців Польщі, передає "Європейська правда".

Так, кількість іноземців з дозволом на довгострокове проживання у Польщі протягом двох років збільшилася на 10 тисяч. Більшість іноземців приїжджають до Польщі в пошуках роботи.

Десять найбільш представлених країн походження в даний час включають: Україна - 199 тисяч осіб, Білорусь - 23 тисячі, Німеччина - 21,3 тисячі, Росія - 12,2 тисяч, В'єтнам - 12,1 тисяч, Індія - 9,6 тисяч, Китай - 8,7 тисяч, Італія - 8,4 тисяч, Британія - 6 тисяч та Іспанія - 5,8 тисяч.

За останні два роки найбільше зростання в групі іноземців з дійсним дозволом на проживання стосувалося українців - 72 тисячі осіб, білорусів - 9,5 тис., громадян Індії - 3,9 тис. осіб. та Грузії - 2,7 тис. осіб.

Читайте також
Чехія подвоїла квоту на працевлаштування українців

Майже 56% іноземців - люди віком 20-39 років, приблизно 31% - в діапазоні 40-59 років і 10% - молоді люди віком до 20 років. Серед іноземців з довгостроковими дозволами на проживання у Польщі переважають чоловіки - 246,6 тис. (61%).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.

В обхід санкцій: як компанії з ЄС працюють у Криму та чи можливо це зупинити

Найгучніші випадки порушення "кримських" санкцій компаніями з ЄС пов’язані саме з інфраструктурними проєктами. Як їм це вдалося?

Безвіз у червоній зоні: як нова хвиля епідемії змінить правила в'їзду в ЄС для українців

Чи довго ЄС зберігатиме для українців вільну дію безвізового режиму? Є шанс сподіватися на його збереження принаймні для вакцинованих.