British Airways загрожує штраф у 183 млн фунтів за поцуплені дані клієнтів

Понеділок, 8 липня 2019, 10:08

Управління з питань інформації Великої Британії (ICO) вирішило оштрафувати авіакомпанію British Airways на 183 млн фунтів стерлінгів ($229,3 млн) за витік даних клієнтів минулого року.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на агентство Reuters.

У вересні минулого року авіакомпанія виявила, що дані кредитних карток сотень тисяч її клієнтів були вкрадені під час хакерської атаки на її веб-сайт і додаток.

Читайте також
Літак British Airways помилково приземлився в Единбурзі замість Дюссельдорфа

Власник IAG British Airways заявив у понеділок, що ICO пропонує ввести штраф, який дорівнює 1,5% світового обороту компанії за 2017 рік.

"Ми здивовані та розчаровані цим початковим висновком ICO. British Airways швидко відгукнулася на злочинний акт щодо крадіжки даних клієнтів. Ми не знайшли жодних доказів шахрайства / шахрайської діяльності на рахунках, пов'язаних з крадіжкою", - заявив Алекс Крус, голова та виконавчий директор British Airways.

Раніше British Airways повідомляла, що атака зачепила близько 380 тисяч транзакцій, проте серед викрадених даних не було інформації про поїздки чи паспорти. Хакери отримали доступ до імен, адрес електронної пошти, інформації про кредитні картки.

У British Airways є 28 днів, щоб подати апеляцію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".