Шрі-Ланка скасувала плату за візу для українців

Четвер, 1 серпня 2019, 16:18

Шрі-Ланка 31 липня оголосила, що скасувала оплату за одномісячну візу для громадян 48 країн, серед них і для українців.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на AP.

Віза, яку видають в аеропорту, раніше коштувала приблизно $35. Можлива також подача відповідної інтернет-заявки на отримання. Захід діятиме протягом шести місяців, починаючи з 1 серпня.

Уряд очікує значного напливу туристів. "Якщо не буде вигідно, ми призупинимо цю програму", - сказав міністр туризму Джон Амаратунга.

На цей захід уряд може втратити близько 4,3 мільярда рупій (24 мільйони доларів) - суму, яку він міг би отримати від стягнень за візи.

Читайте також
Як терористи Шрі-Ланки допомогли зняти санкції ЄС з Миколи Азарова

Семеро смертників з місцевої мусульманської групи National Thowheed Jammath 21 квітня напали на три церкви та три розкішні готелі у містах Коломбо, Негомбо і Баттікалоа, вбивши 263 людини, серед яких 45 іноземців, переважно з Китаю, Індії, США та Великої Британії.

Прем'єр-міністр Раніл Вікремесінге запевнив, що Шрі-Ланка зараз безпечна для туристів, і "безпека повернулася до нормального стану". 

Близько 200 осіб затримано, а поліція продовжує розслідування, сказав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

Заблокований шлях до ЄС: чому не вдалося зрушити інтеграцію Балкан та як це вплине на Україну

ЄС не вдалося розблокувати процес вступу західнобалканських країн, які багато років чекають на членство. Це не заблокує надання кандидатського статусу Україні, але в перспективі може стати для нас проблемою.