Реконструкція Нотр-Даму відкладається через забруднення свинцем

Субота, 10 серпня 2019, 13:38

Роботи з укріплення паризького собору Нотр-Дам відкладаються заради того, щоб вжити нові заходи безпеки для захисту робітників і жителів околиць від свинцю, який виділився під час пожежі собору чотири місяці тому.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Bloomberg.

Спеціальні команди почнуть тритижневе глибоке очищення місцевих вулиць і шкіл наступного тижня.

Читайте також
У Парижі почали дезактивацію шкіл з високим рівнем свинцю поблизу Нотр-Дама

Роботи у соборі були припинені з 25 липня після того, як інспектори виявили, що співробітники не дотримуються основних процедур з безпеки. Наприклад, не використовують захисний одяг під час робіт.

Профспілки та місцеві асоціації закликали повністю закрити майданчик із виконання робіт у Нотр-Дамі через ризик отруєння свинцем.

Близько 400 тонн свинцю розплавилося під час пожежі 15 квітня, яка знищила шпиль та більшу частину даху пам'ятки 13 століття.

Читайте також
Пожежа в Нотр-Дамі: через загрозу отруєння свинцем подали до суду

Раніше було проведено очищення території навколо собору. Регіональне управління охорони здоров’я також заявило, що у чотирьох із 12 місцевих шкіл виявило ненормальний рівень свинцю, і після цього вирішили провести повторну дезактивацію.

Фактична реконструкція даху собору ще не почалася, оскільки досі проводилися роботи з оцінки збитків та зміцнення конструкції. Пізніше буде проведено конкурс із вибору дизайну для шпиля.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.

А Ердоган проти: навіщо Туреччині блокувати розширення НАТО

Чи використає Анкара своє право вето для блокування членства Фінляндії та Швеції? Такий демарш більш схожий на запрошення західних країн до торгу.

Сенатор, що воює за РФ: через кого у США загальмували нову допомогу Україні

Влітку 2018 року Ренд Пол їздив у Москву, привіз звідти конфіденційний лист до Трампа. І нібито намагався стати посередником у врегулюванні "українського питання".