У Боснії майже рік не можуть сформувати уряд через розбіжності щодо НАТО

Вівторок, 20 серпня 2019, 15:27

Троє членів багатоетнічної президії Боснії не змогли вийти з глухого кута у питанні формування нового уряду більш ніж через десять місяців після виборів.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на AP.

Зустріч у вівторок між мусульманським, сербським і хорватським лідерами Боснії закінчилася без угоди про формування нового кабінету, тому що член президії від боснійських сербів Мілорад Додік виступив проти пакету, що включає прийняття плану з наближення Боснії до членства в НАТО.

Угода між трьома лідерами має вирішальне значення, оскільки відсутність уряду зупинила економічний розвиток балканської країни, яка все ще відновлюється після руйнівної війни 1992-95 років.

Розбіжності між проросійськими сербами Боснії і двома іншими групами з приводу майбутніх відносин Боснії з НАТО можуть ще більше занурити країну в кризу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?